ترامپ کارزار انتخاباتی خود را آغاز کردترامپ 2023

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 42 بازدید

رئیس‌جمهور سابق آمریکا ساعاتی پیش وارد عرصه مبارزات انتخاباتی شد و از دو ایالت کلیدی در زمینه انتخابات بازدید کرد.

خبرگزاری میزان – «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا ساعاتی پیش برای اولین بار از زمان اعلام تلاشش برای بازپس گیری کاخ سفید در سال ۲۰۲۴، وارد عرصه مبارزات انتخاباتی شد و از دو ایالت کلیدی در زمینه انتخابات بازدید کرد.

به گزارش «رویترز»، ترامپ قبل از رفتن به شهر کلمبیا در ایالت کارولینای جنوبی برای حضور در کنار تیم مدیریت خود در این ایالت، در نشست سالانه حزب جمهوری‌خواه در نیوهمپشایر در میان جمع کوچکی از حامیانش گفت: من در حال حاضر عصبانی‌تر و متعهدتر از همیشه هستم.

برخلاف زمان‌هایی که ترامپ در برابر تعداد زیادی از طرفداران خود صحبت می‌کند، رویدادهای روز شنبه به طور قابل توجهی کم جمعیت بود.

بسیاری از جمهوری‌خواهان در حال بررسی این موضوع هستند که آیا پیشنهادات خود را برای نامزدی ریاست جمهوری آغاز کنند یا نه، از جمله «ران دیسانتیس»، فرماندار فلوریدا، که به طور گسترده به عنوان بزرگترین تهدید برای ترامپ تلقی می‌شود.

جمهوریخواهان ارشد هر دو ایالتی که ترامپ از آنها بازدید کرد، از جمله «کریس سونونو»، فرماندار نیوهمپشایر و «نیکی هیلی»، فرماندار سابق کارولینای جنوبی از جمله کسانی هستند که در حال ارزیابی نامزدی ریاست جمهوری هستند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : میکائیل کریمی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

ترامپ کارزار انتخاباتی خود را آغاز کردترامپ 2023

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>