دیدار رئیس کل دادگستری استان مرکزی با معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه

 اخبار استان مرکزی / منتشره در 2 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 16 بازدید

رئیس کل دادگستری استان مرکزی با معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در خصوص بررسی وضعیت و مشکلات استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی
به همراه جمعی از معاون قضایی خود با معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در محل ساختمان شهید صدیقیان در خصوص بررسی وضعیت و مشکلات استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از توجه و ارج گذاری ریاست قوه قضاییه نسبت به بررسی مشکلات استان ها بویژه استان مرکزی و عنایت معاون محترم منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در برگزاری نشست مشترک به منظور بررسی مشکلات قضایی در حوزه منابع انسانی دادگستری استان مرکزی از تخصیص بهینه منابع انسانی خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به محورهای مهم این دیدار عنوان کرد: بررسی امکانات، زیرساخت ها و ظرفیت های فیزیکی این استان و همچنین بررسی مشکلات همکاران قضایی غیر بومی، تخصیص نیروی انسانی از محل جذب کارآموزان قضایی به استان مرکزی، تقویت پتانسیل آموزش نیروی انسانی به منظور ارتقاء دانش قضات و بکارگیری اساتید مجرب دوره های کارورزی و تشریح سیاست های آموزشی قوه قضاییه از اهم مصوبات این نشست بود.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی همچنین از اقدام راه گشا محمدباقر الفت در راستای تامین نیرو و کادرسازی جهت تصدی پست های مدیریتی و قضایی از طریق تبدیل وضعیت و ارتقاء همکاران اداری به قضایی خبر داد و گفت: این مهم نوید بخش رویدادی خوش برای شماری از همکاران اداری مستعد استان مرکزی است که توانایی دارند تبدیل وضعیت شوند و در جایگاه مهم قضاوت قرار بگیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی در ادامه افزود: همچنین همکاران باسابقه دادسرا به دادگاه ارتقاء خواهند یافت و همکاران مجرب دادگاه به دادگاه تجدیدنظر تبدیل وضعیت می شوند.

وی همچنین از اختصاص یک دوره آموزش کارآموزان قضایی در این استان که تا کنون بی سابقه بوده است نیز خبر داد و اظهار کرد: امید است تا پایان سال بخشی از مشکلات قضایی در حوزه منابع انسانی قضایی برطرف شود.

محسن عدالت معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان مرکزی در حاشیه این جلسه با اشاره به کسب نتایج مثمر ثمر گفت: تامین نیروی قضایی استان مرکزی بخشی از مشکلات استان بود که حسب فرمایشات ارزشمند معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه مقرر شد تخصیص نیرو از منابع تبدیل وضعیت همکاران اداری به قضایی و کارآموزان قضایی بومی تامین شود.

 
عدالت افزود: کمبود امکانات رفاهی، تفریحی و منازل سازمانی از دیگر موارد مطروحه بود که معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه به رسیدگی امورات رفاهی همکاران توصیه و سفارش کردند.

 
وی همچنین گفت: تبدیل وضعیت همکاران اداری به قضایی از ایده های موثر جهت ارتقاء انگیزش کارکنان بود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : خبرنگار شیفت شب 2

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

دیدار رئیس کل دادگستری استان مرکزی با معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه

واتساپ
آگهی و اخبار مرتبط

رئیس دادگستری استان مرکزی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج)...

رئیس دادگستری استان مرکزی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات استان مرکزی، طی رصد و شناسایی کامل اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی سایبری،پس از کسب دستورات قضایی به هنگام، هسته ی ضد انقلاب که تحت هدایت عناصر معاند خارج نشین، برای اجرای عملیات خرابکارانه گسترده در یکی...
ادامه مطلب

بیشتر

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تنها نگرانی من و...

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: تنها نگرانی من و هر مربی دیگری که اگر فردا با تیم پرسپولیس بازی داشت اتفاقات بازی قبل پرسپولیس و مسائل داوری آن بازی است. خبرگزاری میزان – سیدمهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار آلومینیوم اراک با پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ...
ادامه مطلب

بیشتر

دادستان مرکز استان مرکزی گفت: دستورات قضایی جهت بررسی آتش‌سوزی...

دادستان مرکز استان مرکزی گفت: دستورات قضایی جهت بررسی آتش‌سوزی در مرکز نگهداری معلولان اراک و فوت یک معلول داده شده است. خبرگزاری میزان_ ربیع الله قربانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی اظهار کرد: یک معلول ذهنی در یکی از مراکز نگهداری معلولان زیرپوشش بهزیستی در حرکتی اقدام...
ادامه مطلب

بیشتر

انتخابات كميسيون‌های سه‌‌گانه فدراسيون كاراته ۱۲ بهمن ماه مجددا برگزار...

انتخابات كميسيون‌های سه‌‌گانه فدراسيون كاراته ۱۲ بهمن ماه مجددا برگزار خواهد شد. خبرگزاری میزان – طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به اختلال در سیستم رای گیری جهت انتخابات کمیسیون های مربیان، داوران و ورزشکاران و نیز بررسی های به عمل آمده برابر آیین نامه های فوق مصوب...
ادامه مطلب

بیشتر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>