گل‌محمدی: اگر سرمربی پرسپولیس نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد/ هیچکس نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش، نه هیئت مدیره

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 52 بازدید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ممکن است جام‌های فلزی را بگیرید، اما شرف، غیرت و مردانگی را هیچ وقت نمی‌توانید از این تیم بگیرد، چون مردم پشت تیم هستند.

خبرگزاری میزان – یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از دیدار پرسپولیس با آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*قضیه اصلاً فوتبالی پیش نمی‌رود. متأسفانه اتفاقاتی که می‌افتد بودار و مشکوک است. شاید اگر من سرمربی این تیم نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد.

*آقای تاج! آقای افشاریان! آقای سازمان لیگ! آقای درویش! همه گوش کنید. ما جام اصلی را هفته هفتم گرفتیم. از این جام‌های فلزی زیاد در باشگاه داریم. احتیاج به این جام‌ها نداریم. ما جام شرف را بردیم. بازیکنان ما ثابت کردند که بهترین هستند و باشرف. یک سال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس هم نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش و نه هیئت مدیره. چون مردم پشت تیم هستند. آقایان! من یک سال و نیم جام نمی‌گیرم. هواداران عزیز، می‌دانم چه حس و حالی دارید، ولی یک سال و نیم از جام خبری نیست.

*از هفته بعد هم با تیم امید در مسابقات حاضر می‌شویم! مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند که من را بردارند. از باشگاه ما این اتفاق نمی‌افتد. متأسفانه در این هفته‌های اخیر اتفاقاتی می‌افتد هم داخل تیم و هم بیرون تیم. این هم متأسفانه وضعیت داوری است.

*می‌دانند چه کسی را برای داوری بگذارند. وقتی اسم منصوریان آمد یکی از من پرسید چطور داوری است، اما من فقط سر تکان دادم. می‌دانند چه کسانی را برای داوری بازی بگذارند. واقعا جای تأسف دارد برای کسانی که تصمیم گرفتند این اتفاق برای داوری بیفتد، ولی یکسری چیزهاست که بین پرسپولیس و مردم است که نمی‌توانید آنها را بگیرید.

*ممکن است جام‌های فلزی را بگیرید، اما شرف، غیرت و مردانگی را هیچ وقت نمی‌توانید از این تیم بگیرد، چون مردم پشت تیم هستند. این تیم حکومتی نیست، تیم مردمی است. حالا بزنید و بکوبید و فلان؛ همه چیز برای مردم مشخص است. ادامه بدهید؛ هیچ اتفاقی برای این تیم بزرگ نمی‌افتد. خودتان را خراب می‌کنید و خودتان را بین مردم از بین می‌برید. من صحبت فوتبالی ندارم. همینطور ادامه می‌دهیم و ان‌شاءالله ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

*هیچ‌کس اراده‌ای ندارد یک تیم خاص قهرمان شود، فقط اراده این است که تیم ما نتیجه نگیرد آنهم چون من سرمربی این تیم هستم. همین! خیلی واضح و روشن گفتم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : ابوطالب جدیدی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

گل‌محمدی: اگر سرمربی پرسپولیس نبودم، این اتفاقات نمی‌افتاد/ هیچکس نمی‌تواند من را تکان دهد؛ نه درویش، نه هیئت مدیره

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>