رئیس کل دادگستری استان زنجان:امروز به خودکفایی رسیده‌ایم

 اخبار استان زنجان / منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 50 بازدید

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به طرح توسعه مجموعه بزرگ ایران ترانسفو و افزایش آمار شاغلان آن از ۳۰۰ نفر به ۵ هزار نفر گفت: میزان تولیدات این واحد صنعتی نیز از هزار مگاولت به ۴۰ هزار مگاولت رسیده است.

خبرگزاری میزان_ حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در مراسم کلنگ‌زنی طرح توسعه دانش بنیان شرکت پست‌های ایران ترانسفو اظهار کرد: دهه فجر یادآور ورود یک ابرمرد به کشور است که جهان را متحول کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه امروز شاهد کلنگ‌زنی یک مجموعه‌‌ای هستیم که در نتیجه تلاش جوانان ایرانی به این مرحله رسیده است، گفت: امروز به عنوان نخستین روز دهه فجر روز پربرکتی بود چون یک طرح اشتغالزایی به بهره‌برداری رسید.

وی گفت: یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین این است که در مناسبت‌های مختلف این تبیین را درست انجام دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی با بیان اینکه آمد و رفت دولت‌ها طبیعی نیست و قطعا دستاوردی داشته است که باید تبیین شود، گفت: این دستاوردها در واقع یک نعمت محسوب می‌شود و انقلاب اسلامی را همه خواص و امامین انقلاب جزو نعمات می‌دانند.

رئیس کل دادگستری استان زنجان  افزود: اصل انقلاب نعمت بود و چون متصل به انوار الهی بود، دستاوردهای خوب و بی‌شماری داشت و دارد.

وی گفت: امروز ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و امروز ما می‌خواهیم دستاوردهایی را زنده کنیم و تبیین ابن دستاوردها باید به تاسی از رهنمودهای رهبری اتفاق بیافتد و هر کسی در حوزه‌های مختلف دستاوردهای نظام را تبیین کند.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی با اشاره به اینکه امروز اخبار در دسترس همه است و هر اهل مطالعه و پژوهش می‌تواند به این اعداد دست پیدا کند، گفت: این آمار قابل دسترس است که در سال ۵۷ تمام صنایع کوچک ما به ۱۰ هزار واحد نمی‌رسید، اما امروز ۱۰۰ هزار را رد کرده است که دستاورد بزرگی است و همه این اتفاقات در دل واحدهای صنعتی اتفاق افتاده است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه با فعالیت هر واحد صنعتی و آغاز به کار آن صدها شغل ایجاد می‌شود، گفت: همه اینها دستاوردی برای کشور است.

وی با یاد‌آوری دوران قبل از تحریم و وابستگی کشور به بیگانگان گفت: امروز با وجود تحریم به خودکفایی رسیده‌ایم و مستندات همه این آمارها موجود است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از شاخص‌های ارزیابی اقتصاد کشور تولید ناخالص ملی است، گفت: قبل از انقلاب ۱۶ درصد بود که امروز به ۴۰ درصد رسیده است.

وی با اشاره به اینکه نقش مردم و بخش خصوصی در اقتصاد چشمگیر و قابل دفاع است، افزود: اقتصاد نباید دولتی باشد و امروز شاهد این هستیم که این سهم به سه برابر رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی گفت: به طور کلی دستاوردهای انقلاب در اقتصاد و صنعت بیشمار است و روز به روز شمار این دستاوردها بیشتر می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان اشاره به طرح توسعه مجموعه بزرگ ایران ترانسفو و افزایش آمار شاغلان آن از ۳۰۰ نفر به ۵ هزار نفر گفت: میزان تولیدات این واحد صنعتی نیز از هزار مگاولت به ۴۰ هزار مگاولت رسیده است.

وی با اشاره به اینکه ایران ترانسفو یک شرکت دانش‌بنیان است، اضافه کرد: امروز در حوزه‌های مختلف به برکت انقلاب اسلامی وابستگی کم شده است، اما در سر جمع ایران را داریم و به فرموده مقام معظم رهبری باید از افسران جبهه جنگ‌ استفاده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی افزود: امروز ما با هدایت‌های حکیمانه رهبری به قله‌های رفیع موفقیت در حوزه‌ صنعت رسیده‌ایم و همه وظیفه داریم از این دستاورد پشتیبانی کنیم.

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: همه باید هم افزایی را دنبال کنند و این یک وظیفه اداری با مقوله اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن همیشه نقشه شوم برای براندازی کشور داشته است که حوادث اخیر نیز نشانه آن است، گفت: ما در یک جنگ ترکیبی قرار داریم و دشمن کوتاه نمی‌آید، پس باید در این شرایط همه تلاش کنیم تا هجمه دشمن را ناکام بگذاریم.

انتهای پیام/

Aks men

Aks men

تاریخ انتشار منبع : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : خبرنگار شب 1

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

رئیس کل دادگستری استان زنجان:امروز به خودکفایی رسیده‌ایم

واتساپ
آگهی و اخبار مرتبط

رئیس کل دادگستری زنجان به درخواست حقوقی و قضایی ۵۸...

رئیس کل دادگستری زنجان به درخواست حقوقی و قضایی ۵۸ نفر از مراجعین در ملاقات مردمی رسیدگی کرد. خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی به درخواست ۵۸ نفر از مراجعین در ملاقات مردمی رسیدگی کرد. ملاقات های مردمی رئیس کل دادگستری استان با قشرهای مختلف مراجعین که بصورت...
ادامه مطلب

بیشتر

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف...

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابردر ۲۴ استان هشدار داد. خبرگزاری میزان – سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ  از فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، در نواحی با اقلیم گرم وقوع...
ادامه مطلب

بیشتر

رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه گفت: باید جایگاه و منزلت...

رئیس حوزه ریاست قوه قضاییه گفت: باید جایگاه و منزلت و کرامت مردمی که بنابه دلایلی به دستگاه قضایی پناه بردند، به بهترین شکل حفظ شود و پاسخی قانع کننده به ارباب رجوع داده شود و مراجعان بدون سوال و ابهام از مراجع قضایی خارج نشوند. لذا رویکرد ما باید...
ادامه مطلب

بیشتر

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در طول دهه مبارک...

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در طول دهه مبارک فجر حضور مسئولان قضایی و قضات در مساجد استان در جهت پاسخگویی به سوالات و مسائل و مشکلات نمازگزاران و مردم از برنامه های دستگاه قضایی در این ایام فرخنده است. خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی...
ادامه مطلب

بیشتر

رئیس کل دادگستری زنجان در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه...

رئیس کل دادگستری زنجان در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر کرد. خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جهت بررسی مشکلات زندانیان بازداشتگاه خدابنده و دیدار چهره به چهره با زندانیان به شهرستان خدابنده سفر...
ادامه مطلب

بیشتر

رئیس جمعیت هلال احمر، با اشاره به وقوع زمین لرزه...

رئیس جمعیت هلال احمر، با اشاره به وقوع زمین لرزه ۵.۹ ریشتری در شهرستان خوی، اهم اقدامات هلال‌احمر، در امدادرسانی به زلزله‌زدگان تشریح کرد. خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، پیر حسین کولیوند گفت: بعد از تایید خبر وقوع زلزله، ۷ تیم ارزیاب به شهرستان خوی اعزام...
ادامه مطلب

بیشتر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>