مورایس: مساوی کردن پرسپولیس ما را قهرمان نمی‌کند/ داوری امروز برای گل‌گهر خوب بود

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 47 بازدید

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مساوی کردن پرسپولیس ما را قهرمان نمی‌کند، بلکه پیروزی‌های خودمان، ما را به قهرمانی می‌رساند.

خبرگزاری میزان – ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از دیدار سپاهان اصفهان با گل‌گهر سیرجان در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بابت حضور تماشاگران خوشحالم، آنها که توانستند پس از مدت‌ها بیایند و تیم‌شان را تشویق کنند. انرژی که تماشاگران در ورزشگاه به ما می‌دهند با مواقعی که در منازل‌شان حضور دارند تفاوت زیادی دارد. به بازیکنانم برای نشان دادن سازماندهی و کیفیت‌‌شان تبریک می‌گویم. اصلاً کار ساده‌ای نبود که با یک بازیکن کمتر مقابل تیمی مثل گل‌گهر که همیشه کامبک می‌زند دو گل در نیمه دوم بزنیم.

*اعتراض گل‌گهری‌ها به رعایت نکردن بازی جوانمردانه سپاهان روی گل اول سپاهان؟ همانطور که من را می‌شناسید، هیچ وقت در مورد قضاوت داور صحبت نمی‌کنم، اما داوری امروز برای گل‌گهر خوب بود. دقیقه ۲، در صحنه‌ای که روی شهریار مغانلو تکل زده شد، می‌توانست پنالتی باشد. در صحنه‌ای که اشاره شد دو بازیکن قدرتمند روی هوا پریدند و بازیکن گل‌گهر وقتی دید دوئل را باخته و توپ دست بازیکن سپاهان است، خودش را روی زمین انداخت.

*نمی‌دانم صحنه سرنگون شدن نورافکن در محوطه جریمه گل‌گهر پنالتی بود یا نه، ولی اگر بخواهیم درباره بازی جوانمردانه صحبت کنیم باید بگویم این ما بودیم که ۴۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم. تصور کنید بازیکنی خطای بزرگی انجام می‌دهد و تمام بازیکنان به خاطر این صحنه متوقف می‌شوند. اگر داور صحنه را ندیده باشد و بازیکن صاحب توپ آن را بیرون نزد می‌شود گفت بازی جوانمردانه رعایت نشده است، ولی وقتی در این صحنه اتفاقی نیفتاده است نمی‌توانیم بگوییم فیرپلی رعایت نشده است.

*در تلاش هستیم تیم را با روند فعلی پیش ببریم. ما می‌خواهیم شخصیت بهتری برای متحد شدن داشته باشیم.

*محرومیت امید نورافکن، رامین رضاییان، محمد دانشگر و محمد کریمی در دیدار بعدی سپاهان به دلیل اخطارهایی که امروز دریافت کردند؟ شاید به خاطر فیرپلی این چهار بازیکن را از دست دادیم (با خنده)!

*صدرنشینی سپاهان با توجه به توقف پرسپولیس؟ هدف‌مان این است که روز به روز بهتر شویم تا بتوانیم مردم را خوشحال کنیم. خارج از فوتبال در کل دنیا باید هر روز به بهتر شدن فکر کنیم. اگر این فکر باشد در کل دنیا هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. قصدمان این است که بازی باکیفیتی نشان دهیم. مردم به بازی‌ تیم‌های دیگر نگاه می‌کنند، ولی من اهمیتی به نتایج سایر تیم‌ها نمی‌دهم. مساوی کردن پرسپولیس ما را قهرمان نمی‌کند، بلکه پیروزی‌های خودمان، ما را به قهرمانی می‌رساند. از صمیم قلبم برای حریفان و مربیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

*جذب سیاوش یزدانی؟ قبلاً هم گفتم که یزدانی بازیکن خوبی است و اگر بازیکن آزاد باشد خیلی خوب می‌شود که بتوانیم او را جذب کنیم. ما باید لیست ۲۰ نفره باید برای بازی بعدی آماده کنیم و بازیکنان امید را داریم و باید با داشته‌های‌مان پیش برویم. امیدوارم با فیرپلی بازی کنیم!

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : ابوطالب جدیدی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

مورایس: مساوی کردن پرسپولیس ما را قهرمان نمی‌کند/ داوری امروز برای گل‌گهر خوب بود

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>