پلیس فتا: چهره‌های مشهور از طریق مبادی رسمی به زلزله زدگان کمک کنند

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 49 بازدید

معاون اجتماعی پلیس فتا فراجا گفت: براساس قانون تنها منابع و مراجع رسمی جمع آوری کمک‌های نقدی از هموطنان، سازمان‌هایی از قبیل کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان هلال احمر و … هستند که در این حوزه مجوز دارند.

خبرگزاری میزان – سرهنگ رامین پاشایی بیان کرد: متاسفانه تبلیغات مختلفی در فضای مجازی کشور در خصوص کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی در حال شکل گیری است که بعضا این تبلیغات با نام و اعتبارات هنرمندان و ورزشکاران است.

وی افزود: در گذشته تعداد زیادی از هنرمندان، بازیگران، نویسندگان، تهیه کنندگان سینما با پلیس فتا تماس گرفتند و اعلام کردند که از نام و اعتبار آن‌ها بدون اجازه آن‌ها در جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای زلزله زدگان در حال بهره برداری است.

معاون اجتماعی پلیس فتا فراجا تصریح کرد: براساس قانون تنها منابع و مراجع رسمی جمع آوری کمک‌های نقدی از هموطنان، سازمان‌هایی از قبیل کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان هلال احمر و … هستند که در این حوزه مجوز دارند.

وی افزود: اگر هموطنان قصد کمک نقدی به زلزله زدگان را دارند از طریق سازمان‌های رسمی و مسئول اقدام به واریز پول کنند.

سرهنگ پاشایی اظهار کرد: چندین پرونده قضایی برای مقابله با متهمان این حوزه تشکیل شده است و چندین تذکر نیز به برخی افراد که به صورت شخصی و انفرادی در این خصوص اقدام کردند، صادر کردیم.

وی افزود: افراد مشهور و سرشناس که در این زمینه قصد اقدام دارند باید با سازمان‌های رسمی همکاری و هماهنگی داشته باشند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : اشکان دوستی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

پلیس فتا: چهره‌های مشهور از طریق مبادی رسمی به زلزله زدگان کمک کنند

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>