مراحل گزینش ۹۵ درصد از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه‌قضاییه در استان چهارمحال و بختیاری پایان یافت

 اخبار استان چهارمحال و بختیاری / منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 46 بازدید

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری گفت: سیر مراحل گزینشی ۹۵درصد از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه در استان که به هسته گزینش معرفی شده بودند به پایان رسید.

خبرگزاری میزان – احمدرضا بهرامی بیان کرد: در راستای تأکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر تسریع در فرآیند گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه، گزینشگران هسته گزینش استان با اقدامات جهادی و شبانه روزی و بر اساس قوانین مربوطه بصورت دقیق نسبت به وظایف محوله اقدام و در خصوص ۹۵ درصد از معرفی شدگان مراحل گزینش را به پایان رساندند.

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در حال حاضر این افراد مشغول به گذراندن دوره آموزشی توجیهی بدو خدمت در دادگستری استان هستند و انشاء الله پس از طی این دوره اقدامات لازم جهت بکارگیری آن‌ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : اشکان دوستی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

مراحل گزینش ۹۵ درصد از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه‌قضاییه در استان چهارمحال و بختیاری پایان یافت

واتساپ
آگهی و اخبار مرتبط

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف...

سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی و بارش برف و باران همچنین احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابردر ۲۴ استان هشدار داد. خبرگزاری میزان – سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ  از فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، در نواحی با اقلیم گرم وقوع...
ادامه مطلب

بیشتر

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی گفت: ۵۳ پروژه فرودگاهی...

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی گفت: ۵۳ پروژه فرودگاهی در ۱۷ استان در آستانه بهره‌برداری قرار دارد. خبرگزاری میزان _ حمیدرضا سیدی از آغاز بهره‌برداری از ۵۳ پروژه به ارزش ۹ هزار و ۸۰۳ میلیارد ریال در ۲۷ فرودگاه کشور خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در ۱۷ استان...
ادامه مطلب

بیشتر

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>