پرداخت بیش از 150 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 45 بازدید

بر اساس اعلام بانک مرکزی بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن به ۷۱۰ هزار متقاضی از ابتدای سال تا ۱۰ بهمن پرداخت شده است.

خبرگزاری میزان _ مهدی صحابی از پرداخت بیش از ۱۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات از ابتدای سال تا ۱۰ بهمن سال جاری به یک میلیون و ۷۱۰ هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن خبر داد و گفت: در راستای قانون حمایت از جوانی جمعیت از ۱۰ فروردین تا تاریخ ۱۰ بهمن امسال، شبکه بانکی کشور به ۸۰۸ هزار نفر از متقاضیان، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۱۱ هزار و ۴۸۰ میلیارد تومان پرداخت کرده که این میزان رشد ۵۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی همچنین افزود: از تاریخ ۳۱ فروردین تا ۱۰ بهمن سال جاری تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری نیز به ۷۰۴ هزار نفر به مبلغ ۲۸ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، وی همچنین تصریح کرد: بر اساس این گزارش، از تاریخ ۶ تیر (زمان ارسال دستورالعمل وزارت راه‌وشهرسازی و ابلاغ به بانک‌ها) تا ۱۰ بهمن نیز در قبال تسهیلات ودیعه مسکن ۲۳۲ هزار و ۵۰۰ پرونده تشکیل شده که از این تعداد ۱۹۸ هزار نفر به میزان ۱۱ هزار و ۱۴۸ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : فوزیه تاجران

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

پرداخت بیش از 150 هزار میلیارد تومان تسهیلات ازدواج، فرزند و ودیعه مسکن

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>