معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از قاضی صلواتی تقدیر کرد

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 44 بازدید

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از قاضی ابوالقاسم صلواتی تقدیر و تجلیل کرد.

خبرگزاری میزان – در مراسمی با حضور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از قاضی ابوالقاسم صلواتی صبح امروز در محل ساختمان شهید صدیقیان (ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه) تقدیر و تجلیل شد.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در عمل به توصیه رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با مسئولان قضایی مبنی بر تشویق قضات و کارمندان شریف و زحمتکش، با اهدای لوح تقدیر از زحمات و مجاهدت های ارزشمند قاضی ابوالقاسم صلواتی تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام دکتر محمد باقر الفت بدین شرح است:

بسمه تعالی

محضر برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ابوالقاسم صلواتی

با سلام و تحیت

عظمت، قدرت و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، منبعث از تلاش های سترگ دلاور مردانی بزرگ است که خالصانه در جایگاه خویش ایفای نقش می نمایند.

تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت گستری، اقدامی ستودنی و ماندگار است که حضرتعالی با حضور پر صلابت و پر توان، نسبت به نهادینه کردن عدالت محوری، قانون مداری و حمایت از حقوق فردی و اجتماعی در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و حراست از آرمان های اصیل انقلاب، همت گماشتید.

این لوح تقدیر، بر حسب وظیفه و به منظور تجلیل و تکریم از تلاش های خالصانه و زحمات صادقانه حضرتعالی در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، تقدیم حضور می گردد.

امید است با استعانت از حضرت حق و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج)، در راه اعتلا و تحقق اهداف مقدس نظام و خدمتگزاری در عرصه عدالت و احقاق حقوق عامه بیش از پیش موید و موفق باشید.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : ندا رجبی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از قاضی صلواتی تقدیر کرد

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>