فلسطینیان ورودی‌های شهر جبل مکبر را مسدود کردندفلسطین 2023

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 41 بازدید

فلسطینیان در اعتراض به تخریب منازل فلسطینیان توسط اشغالگران رژیم صهیونیستی، ورودی‌های شهر «جبل مکبر» در قدس اشغالی را مسدود کرده‌اند.

خبرگزاری میزان – فلسطینیان از ساعات بامداد امروز با رعایت تصمیم طوایف این شهر مبنی بر اعلام اعتصاب در اعتراض به تخریب منازل فلسطینیان توسط اشغالگران رژیم صهیونیستی، ورودی‌های شهر «جبل مکبر» در قدس اشغالی را مسدود کرده‌اند.

به گزارش «قدس»، منابع محلی گفتند که در ادامه نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی به این شهر یورش بردند.

طی دو روز گذشته، نیروهای اشغالگر اقدام به تخریب گسترده منازل و مراکز تجاری در این شهر کرده‌اند.

در کرانه باختری اشغالی، رزمندگان مقاومت به سمت یک نیروی ارتش اشغالگر در ایست بازرسی «الجلمه» تیراندازی کردند و فلسطینی‌ها این ایست بازرسی را هدف قرار دادند.

در نابلس، رزمندگان مقاومت به سمت یک پست نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه «جبل جرزیم» تیراندازی کردند.

همچنین جوانان فلسطینی در حالی که خودروهای ارتش رژیم صهیونیستی در مسیر بین روستاهای «سرا» و «تل» در حرکت بودند، به سمت آنها سنگ پرتاب کردند و خودروهای شهرک نشینان را در خیابان اصلی شهر «هوارا» نیز هدف قرار دادند.

همچنین در چارچوب حملات شهرک نشینان، ساکنان شهر «تورموسایا» در شمال رام الله، شب گذشته با تلاش شبه نظامیان شهرک نشین برای یورش به این شهر مواجه شدند.

منابع محلی گزارش دادند که نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی «عبدالله بسام عمارنه»، «لیث جابر همرشه» و «عبدالله ناصر عمارنه»، از اهالی شهر «یباد» در حالی که در زمین کشاورزی خود مشغول کار بودند بازداشت کردند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : میکائیل کریمی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

فلسطینیان ورودی‌های شهر جبل مکبر را مسدود کردندفلسطین 2023

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>