سکوت مسلمانان در برابر سوزاندن قرآن جنایت بزرگی است

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 35 بازدید

رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: سکوت بسیاری از مسلمانان در برابر سوزاندن قرآن کریم قصور بزرگ و کوتاهی وحشتناک و شانه خالی کردن از مسئولیت است.

خبرگزاری میزان_ عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن ضمن اعلام این که عزت و شرف مسلمانان با قرآن کریم در ارتباط است و این کتابی برای رهایی بشریت است، گفت: قرآن کتابی برای تمامی بشریت است و کتابی است برای هدایت انسان. قرآن کتابی عظیم و معجزه بزرگ رسول الله است. قرآن مورد تحریف قرار نگرفت.

رهبر جنبش انصارالله یمن در ادامه تاکید کرد: مشکل طاغوت ها با قرآن از زمان نزول آن بر رسول خدا بوده و آنها همواره در راستای مبارزه با قرآن و خدشه وارد کردن بر آن بر آمده اند. طاغوت ها و منافقین در برابر اعجاز قرآن ناتوان بوده اند. دشمان قرآن به دنبال دور کردن مردم از آن بوده اند.

الحوثی گفت: این کتاب هدایت کننده بشریت است و موجب ناراحتی این قدرتهای طاغوتی می‌شود و آنها با این نقش قرآن مخالفند. قرآن بزرگترین مانع درمقابل طاغوت ها و منافقین برای سیطره شان بر بشریت و به فساد کشیدن آن است.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: یکی از مهمترین اهداف استکبار به بندگی کشیدن مردم و هدایت کردن مردم در جهت منافع و خواسته های آنهاست. افرادی که به قرآن تمسک می جویند از بند قدرتهای طاغوتی رها می شوند. مشکل طاغوت ها با قرآن این است که این کتاب رهایی بخش و نجات دهنده است.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: گروههای شرور به دنبال بسط جنایات اخلاقی تحت عنوان حقوق و آزادی هستند و از آن حمایت سیاسی و قانونی به عمل آمده است. طاغوت ها به دنبال گسستن ساختار اجتماعی از طریق هدف قرار دادن خانواده ها هستند.

وی ادامه داد: لابی صهیونیستی و یهودی بیشترین تحرک و ضدیت را علیه اسلام و قرآن و مسلمانان در جهان دارند. لابی صهیونیست در آمریکا و اروپاو دیگر کشورها فعال هستند. آنچه ما از جنایت قرآن سوزی طی سالهای اخیر هستیم بزرگترین تحرک خصمانه علیه اسلام و مسلمین است.

الحوثی گفت: سوزاندن قرآن و ابراز دشمنی علیه آن و اسلام به مثابه اقدام تحریک آمیز بزرگی علیه مسلمانان و اهانت به آنهاست. این نشانه ضعف قدرت های شرور در برابر قرآن است. دشمنان اسلام فعالیت گسترده علیه قرآن دارند و به دنبال جدا کردن آن از امت اسلامی و رویگردانی امت اسلامی از آن هستند. آنها به دنبال ایجاد مانع میان مردم و قرآن هستند زیرا آنرا بزرگترین خطر برای خود می دانند.

رهبر جنبش انصارالله یمن ضمن تاکید بر این که سوزاندن قرآن در اروپا در راستای جنگ آنها علیه جامعه بشری است، گفت: گسترش اسلام در جوامع اروپایی و غیر مسلمان موجب نگرانی دشمنان اسلام و ناخرسندی آنها شده و آنها را به سوزاندن آن سوق داده است. توجیهی برای سوزاندن قرآن وجود ندارد و این اقدامی خصمانه و جنایتکارانه و اهانت به کتاب الهی است. جنایت سوزاندن قرآن برای مورد هدف قرار دادن مسلمانان و جنگ علیه آنها و همچنین هدف قرار دادن مقدس ترین مقدسات است.

الحوثی گفت: سکوت بسیاری از مسلمانان در برابر سوزاندن قرآن کریم جنایت بزرگ و قصور بزرگ و کوتاهی وحشتناک و شانه خالی کردن از مسئولیت است. هنگامی که جامعه اسلامی در قبال هدف قرار دادن مقدس ترین مقدسات خود سکوت پیشه کند در قبال موضوعات دیگری هم تحرک خاصی نخواهد کرد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : خبرنگار شب 1

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

سکوت مسلمانان در برابر سوزاندن قرآن جنایت بزرگی است

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>