سیاوشی: توانایی هندبال ایران را به جهان نشان دادیم/ بازی با ستاره‌های دنیا لذت‌بخش بود

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 43 بازدید

دروزاه‌بان تیم ملی هندبال ایران گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز بارها عملکرد تیم ملی مورد تحسین سرمربیان تیم‌های حریف قرار گرفتیم.

خبرگزاری میزان – محمد سیاوشی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال در مورد عملکرد تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار کرد: به نظرم عملکرد تیم ملی با این میانگین سنی پایین در قهرمانی جهانی بسیار خوب بود. رقابت‌های قهرمانی جهان تجربه بزرگى برای بازیکنان بود که تا خود را محک بزنند و البته هندبال ایران را به جهان نشان دهند.

وی در مورد حضور تیم ملی در مرحله اصلی رقابت‌های قهرمانی جهان نیز گفت: خدا را شاکر هستم که با تلاش همه اعضای تیم توانستیم به دور اصلی مسابقات برای اولین بار صعود کنیم، تردید نداشته باشید این اتفاق نویدبخش روزهاى روشن برای هندبال ایران است.

ملی‌پوش هندبال ایران خاطر نشان کرد: اگر نقاط ضعف را بر طرف کنیم، قطعا بازی‌هاى بهترى از تیم ملی شاهد خواهید بود و بازیکنان مورد توجه مربیان مطرح جهان و تیم‌هاى بزرگ قرار خواهند گرفت. ما ظرفیت بسیار بالایی در تیم ملی هندبال داریم و در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز بارها عملکرد تیم ملی مورد تحسین سرمربیان تیم‌های حریف قرار گرفت.

سیاوشی همچنین به تقابل ایران با فرانسه و اسپانیا دو تیم بسیار مطرح هندبال جهان نیز اشاره کرد و گفت: بازى کردن در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل اسپانیا و فرانسه افتخار بزرگى بود که براى ما اتفاق افتاد و بازیکنان توانستند خود را نشان بدهند و البته تقابل با ستاره‌های هندبال جهان بسیار برای ما لذت‌بخش بود و با تمام توان خود برابر این تیم‌ها ظاهر شدیم.

او با اشاره به اینکه هندبال ایران بیش از هر زمانی در جهان مورد توجه قرار گرفته، افزود: باید بیشتر به رشته هندبال و البته فدراسیون هندبال توجه شود، زیرا در حال حاضر هندبال ایران مورد توجه جهان قرار گرفته است. البته این کار ما  دشوارتر می‌کند و باید  بیش از گذشته تلاش کنیم و در اردوهای بیشتری حاضر شویم.

دروازه‌بان تیم ملی در مورد عملکرد شخضی خود در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز گفت: از عملکرد شخصی خودم در این رقابت‌ها رضایت دارم و همان‌طور که دوست داشتم و از قبل پیش‌بینى می‌کردم که در یک بازی عنوان بهترین بازیکن را به خودم اختصاص دهم و البته با همراهی و کمک هم‌تیمی‌هایم توانستم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

سیاوشی همچنین تصریح کرد: امیدوارم نهادهای دیگر فدراسیون هندبال را یاری نمایند. بازیکنان و کادر فنی تیم ملی ماه‌ها از زندگی و خانواده‌های خود دور هستند تا بتوانند در تیم ملی موثر باشند و عملکرد خوبی داشته باشند. فدراسیون نیز تمامی تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی به کار بست و امیدوارم بیش از گذشته فدراسیون هندبال مورد توجه نهادهای دیگر قرار گیرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هشت صعود تیم‌های هندبال به رقابت‌های قهرمانی جهان در یک سال و نیم گذشته آن هم در تمامی رده‌های سنی نشان‌دهنده تلاش فدراسیون هندبال و عملکرد موفق آن است. از تمامی عزیزانی که در موفقیت‌های هندبال کشور نقش داشته‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم و البته باید به صورت ویژه از ریاست پرتلاش فدراسیون تشکر ویژه‌ای نمایم. خوشبختانه به داشتن یک سرمربی بزرگ و حامی مالی خوب توانستیم عمکرد قابل دفاعی در قهرمانی جهان داشته باشیم و امیدوارم روند پیشرفت هندبال همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : حامد حسین زاده

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

سیاوشی: توانایی هندبال ایران را به جهان نشان دادیم/ بازی با ستاره‌های دنیا لذت‌بخش بود

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>