تارتار: اخراج شیرازه تیمم را به هم زد/ بازیکنان خارجی ذوب آهن کمتر از ایرانی‌ها هزینه داشت

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 41 بازدید

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت:

خبرگزاری میزان – مهدی تارتار، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی تیمش مقابل تراکتور از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال صحبتهایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*بازی را بد شروع کردیم و تنبیه شدیم، گل اول را دریافت کردیم، اما خوشبختانه به بازی برگشتیم و با یک ضربه پنالتی گل مساوی را زدیم و سپس شرایطمان بهتر شد. تغییراتی را ایجاد کردیم، حریف را بهتر پرس کردیم اما اتفاق فوتبالی رخ داد و اخراج بازیکنمان واقعا شیرازه تیم ما را بهم زد و کارمان خیلی سخت شد، حریف تیم پرمهره و بزرگی است.

*بدتر این‌که اواخر نیمه اول گل دوم را خوردیم و با شرایط بد به رختکن رفتیم، با صحبت‌ها در رختکن، شرایطمان در نیمه دوم بد نبود و اگر اول نیمه دوم بازی به تساوی کشانده می‌شد و شاید شرایط بهتر می‌شد.

*در ادامه نتوانستیم کار خاصی انجام دهیم، بازی را واگذار کردیم، باید برای بازی بعد آماده شویم و این بازی را فراموش کنیم، شرایط بدتر از این را تجربه کردیم، با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم و امیدواریم در بازی‌های بعد نتایج بهتری بگیریم.

*تیم نباید ۱۵ بازیکن داشته باشد، باید ۲۵ نفر باشد، ما امسال بد آوردیم، هدف ما حفظ تیم در پایان فصل گذشته بود و توانستیم اما در شروع فصل بدشانسی آوردیم و ۳ بازیکن را به دلیل مصدومیت از دست دادیم، یک بازیکن نیز به پرسپولیس رفت و ۴۰ درصد تیم اصلی را از دست دادیم وقتی نقل و انتقالات تمام شده بود.

*بیدوف را به دلیل این‌که قبلا این‌جا بود، آوردیم اما ۲ بار مصدوم شد، سال گذشته مانند الان همین امتیاز را داشتیم، درست شدیم؛ الان چند بازیکن گرفتیم و نیاز به زمان داریم و باید اصلاح شویم، ایراد داریم، مدیریت تعهدات را انجام داده است و بودجه متوسط داشته‌ایم.

*بازیکنان خارجی از ایرانی کم‌تر گرفتند و شاید هر کدام یک میلیارد هزینه داشته است، درست می شویم، نیاز داریم صبور باشیم و زمان بگذرد، ۱۳ بازی دیگر باقی مانده است؛ در ۳ بازی گذشته لیگ ۲ بازیکن اخراجی داشتیم و بدشانسی داریم، بالاخره روزهای خوب ما فرا می‌رسد.

*با تک تک بازیکنان دست دادم و خسته نباشید گفتم، بازیکنان به روحیه نیاز دارند اما این جو بازیکن را له می‌کند، تجربه دارم، در رشت بدتر از این ها را دیدم و پایان فصل هفتم شدیم، خیلی کارها کرده‌ام، من تجربه این جوها را دارم اما بازیکن بهم می‌ریزد، هوادارا صبور باشد، هرچه دارند به من بگویند.

*با قدرت کار می‌کنم، مرخصی نمی‌روم، زحمت می‌کشم تا شرایط درست شود و می‌دانم درست می‌شود، در بازار بازیکنان خوبی گرفتیم، شناخت خوبی از آن‌ها دارم، امیدوارم شرایط تیم بهتر شود.

*با تفاضل گل تیم را در لیگ نگه داشتند، تیم مدعی را نگرفتم، تغییرات ایجاد کردم، ۷ بازیکن لیگ برتری می‌توانسم بگیرم و باید از لیگ یک بازیکن می‌گرفتم، بازیکن لیگ یکی باید در لیگ برتر کارایی داشته باشد، وقتی نمی‌تواند هماهنک شود باید جابجا شود.

*به دنبال این هستیم باشگاه ضرر نکند، گناه من این است که سالم کار می‌کنم، هرکسی خوب باشد جذب می‌کنم، ببینید چطور بازیکن می‌گیریم، تاوان سالم کار کردن را می‌دهیم، مشکلات را حل می‌کنیم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : حامد حسین زاده

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

تارتار: اخراج شیرازه تیمم را به هم زد/ بازیکنان خارجی ذوب آهن کمتر از ایرانی‌ها هزینه داشت

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>