نیاز وزارت بهداشت به  بیش از 100 هزار نیرو/ صدور مجوزها از سازمان اداری و استخدامی در مرحله نهایی قرار دارد

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 41 بازدید

 معاون وزیر بهداشت از نیاز این وزارتخانه به  بیش از ۱۰۰ هزار نیروی انسانی خبر داد و گفت: صدور مجوزها از سازمان اداری و استخدامی در مرحله نهایی قرار دارد و به زودی تعداد مجوزهای اخذ شده اعلام خواهد شد که در همین راستا سعی داریم آزمون استخدامی برای متقاضیان را پیش از سال ۱۴۰۲ برگزار کنیم.

 خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت، بهروز رحیمی در دیدار با چند نماینده مجلس گفت: فوق‌العاده خاص کارکنان نظام سلامت در قالب بسته پیشنهادی با نظر موافق از طرف وزارت بهداشت به سازمان برنامه‌وبودجه ارسال شده است که امیدواریم نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی با نگاه کریمانه این موضوع را تعیین تکلیف کنند.

 وی در ادامه با اشاره به جان‌فشانی‌های مدافعان سلامت در مقابله با بیماری کرونا و مهار موج‌های متعدد آن، تبدیل وضعیت کارکنان نظام سلامت را نیازمند حمایت هرچه بیشتر مجلس شورای اسلامی در شرایط خاص فعلی دانست و ابراز امیدواری کرد که طرح ساماندهی کارکنان دولت هرچه سریع‌تر مصوب شود تا همه نیروهای خدوم شرکتی و قراردادی از امنیت شغلی بهتری برخوردار شوند.

 وی همچنین موضوع بازگشت به کار و تبدیل وضعیت همه نیروهای طرحی و تمدید طرح دوران کرونا و نه فقط یک قشر خاص را از مواردی عنوان کرد که چندین بار از طرف وزارت بهداشت به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شده است تا بتوان از این طریق بخشی از کمبود نیروی شدید در مجموعه وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی سطح کشور را رفع کرد.

 معاون وزیر بهداشت در ادامه از نیاز وزارت بهداشت به  بیش از ۱۰۰ هزار نیروی انسانی گفت و خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت برای تأمین نیروی پروژه‌های جدیدالاحداث به ۷۷ هزار مجوز استخدامی و برای جایگزینی نیروهای بازنشسته نیز به ۱۷ هزار مجوز نیاز دارد که البته تعداد دیگری نیز نیرو باید برای حوزه‌های فنی، پشتیبانی و امثال آن تأمین شود که اقدامات خوبی از طریق سازمان اداری و استخدامی در این خصوص انجام‌شده است.

 وی در پایان گفت: صدور مجوزها از سازمان اداری و استخدامی در مرحله نهایی قرار دارد و به زودی تعداد مجوزهای اخذ شده اعلام خواهد شد که در همین راستا سعی داریم آزمون استخدامی برای متقاضیان را پیش از سال ۱۴۰۲ برگزار کنیم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : معصومه قاسمی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

نیاز وزارت بهداشت به  بیش از 100 هزار نیرو/ صدور مجوزها از سازمان اداری و استخدامی در مرحله نهایی قرار دارد

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>