خمز: در ۳ بازی، ۴ پنالتی علیه تراکتور گرفته‌اند/ وضعیت کاوه رضایی؟ باشگاه توضیح می‌دهد

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 34 بازدید

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: در ۳ بازی، ۴ پنالتی علیه ما گرفته‌اند که نگران کننده است و تاکنون چنین شرایطی را تجربه نکرده‌ام.

خبرگزاری میزان – پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز، در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب آهن اصفهان اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*بهترین خبر امروز این است که سیدحسینی حالش خوب است. وقتی مصدومیت این چنینی رخ می‌دهد، حفظ کردن تمرکز تیم کار سختی است، همه ما نگران وضعیت این بازیکن بودیم.

*به خاطر کسب ۳ امتیاز خرسند هستیم، می‌دانستیم بازی سختی داریم و خوشبختانه خوب بازی کرده و به پیروزی دست یافتیم.

*قضاوت داوران در فوتبال ایران؟ مربیان همواره از داوران گلایه دارند، معمولا راجع به داوری قضاوت نمی‌کنم و می‌دانم کار سختی دارند. در ۳ بازی، ۴ پنالتی علیه ما گرفته‌اند که نگران کننده است. بخشی از موضوع به خودمان برمی‌گردد. من تاکنون چنین شرایطی را تجربه نکرده‌ام، ۴ پنالتی علیه‌مان گرفته‌اند و در سوی دیگر حتی یک پنالتی به نفع ما گرفته نشده است. البته نمی‌گویم ۱۰۰ درصد اشتباهات داوری بود.

*وضعیت کاوه رضایی؟ باشگاه در این رابطه توضیحات کامل را ارائه خواهد داد.

*درخشش آلوز؟ باعث خوشحالی و افتخار ماست که چنین بازیکنی داریم و تمدید قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه، اتفاق بسیار خوبی بود.

*جذب بازیکنان جدید؟ قرارداد احسان مرادیان به تازگی امضا شده است و مابقی نفرات را هم خودتان می‌دانید. اخباری یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران بوده و مرادیان به منظور افزایش رقابت در این پست جذب شده است. من از مربیانی نیستم که به صورت چرخشی از دروازه‌بانان استفاده کنم.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : جمعه ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : محمد خواجه وند

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

خمز: در ۳ بازی، ۴ پنالتی علیه تراکتور گرفته‌اند/ وضعیت کاوه رضایی؟ باشگاه توضیح می‌دهد

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>