کنعانی: حمایت آمریکا کمکی به ماندگاری رژیم جعلی اسرائیل نمی‌کند

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 41 بازدید

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در جنین را محکوم کرد.

خبرگزاری میزان – ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، با انتشار پیام‌هایی در حساب توییتری خود به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در «جنین» واکنش نشان داد.

«کنعانی» نوشت: گسل‌های اجتماعی و سیاسی در خانه عنکبوتی صهیونیست‌ها بیش از هر زمان دیگری بر پیکره موجودیت این رژیم پوشالی لرزه انداخته و آن را در آستانه فروپاشی قرار داده است.

وی افزود: جنایت در جنین و به خاک و خون کشیدن ده‌ها فلسطینی بیگناه، نمی‌تواند باعث انحراف افکار عمومی از وضعیت وخیم و متزلزل داخلی در رژیم موقت صهیونیستی شود.

سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: رژیم صهیونیستی مقارن حضور رییس CIA در تل‌آویو، با حمله به جنین، ۱۰ جوان فلسطینی را قتل عام می‌کند. دولت آمریکا می‌تواند از جیب مالیات دهندگان آمریکایی، همچنان از رژیم آپارتاید صهیونیستی حمایت کند، اما اینها کمکی به پایداری و ماندگاری رژیم جعلی اسرائیل نمی‌کند.

کنعانی در ادامه نوشت: پنج دولت اخیر رژیم صهیونسیتی کمتر از یک سال دوام داشتند. دولت نتانیاهو نیز احتمالا چنین سرنوشتی داشته باشد. این رژیم از بحران‌های متراکم داخلی رنج می‌برد. امید به ماندگاری نزد اشغالگران رنگ می‌بازد و امید به پیروزی و رهایی از اشغالگران نزد فلسطینیان شعله‌ورتر می‌شود.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : بهرام مظاهری

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

کنعانی: حمایت آمریکا کمکی به ماندگاری رژیم جعلی اسرائیل نمی‌کند

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>