توزیع یک میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین از شامگاه شنبه تاکنون بین مردم زلزله‌زده خوی

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 36 بازدید

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به توزیع یک میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین از شامگاه روز گذشته تاکنون در مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی گفت: سوخت کافی در منطقه ذخیره‌سازی شده است و مردم نگران تأمین سوخت مورد نیاز خود نباشند.

خبرگزاری میزان _ احمد مجرد در رابطه با وضعیت سوخت‌رسانی در مناطق زلزله‌زده خوی گفت: در نخستین دقایق این حادثه ستاد بحران منطقه تشکیل شد و آغاز به کار کرد و ضمن بازدید از مناطق خسارت‌دیده و چگونگی عملیات سوخت‌رسانی به هموطنان شهری و روستایی مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی، برنامه‌ریزی لازم برای تأمین سوخت موردنیاز همه بخش‌ها انجام شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه بیان کرد: از شامگاه شنبه تاکنون یک میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین در مناطق زلزله‌زده شهرستان خوی توزیع شده که ۴۲۰ هزار لیتر از این مقدار تاکنون به مصرف رسیده است.

وی تأکید کرد: هم‌اکنون عرضه بنزین و نفت‌گاز در ۱۷ جایگاه شهرستان خوی در حال انجام است و کمبودی وجود ندارد.

مجرد با تأکید بر تأمین مطلوب سوخت موردنیاز بخش‌ حمل‌ونقل، گرمایشی و پخت‌وپز در مناطق زلزله‌زده تصریح کرد: سوخت مورد نیاز خودروهای امدادی و تجهیزات راهداری در حال تأمین است و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه با اشاره به بازدید نزدیک از سناریوی مدیریت بحران سوخت‌رسانی در زلزله، با حضور در شهرستان خوی و انبار نفت این شهرستان گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا سه روز آینده مصرف بنزین به‌طور قابل توجهی افزایش یابد و از زمان وقوع نخستین زلزله در این شهرستان در ۲۸ دی‌ تاکنون، ۴ میلیون لیتر بنزین به رسیده است.

به گزارش شانا، مجرد بیان کرد: خوشبختانه هیچ خسارتی به تأسیسات انبار نفت خوی وارد نشده و سوخت‌رسانی با همه توان در این شهرستان ادامه دارد.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : فوزیه تاجران

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

توزیع یک میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بنزین از شامگاه شنبه تاکنون بین مردم زلزله‌زده خوی

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>