اعتصاب کارکنان پست در آلمان و انگلیس؛ مرسوله‌هایی که به مقصد نمی‌رسندپست 2023

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 33 بازدید

به گفته شرکت پست آلمان، هر یک بسته از پنج بسته و یک نامه از هر یازده نامه به دلیل توقف کار بسیاری از کارمندان اداره پست، به مقصد نمی‌رسد.

خبرگزاری میزان – آلمان ششمین روز اعتصابات بخش پستی را تجربه کرد. معترضان همچنان بر ۱۵ درصد افزایش حقوق اصرار دارند.

به گزارش «۲۴ هاور وورلد»، به گفته شرکت پست آلمان، هر یک بسته از پنج بسته ارسالی و یک نامه از هر یازده نامه به دلیل توقف کار بسیاری از کارمندان اداره پست، به مقصد نمی‌رسد.

حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ کارمند اداره پست در اعتصابات هشداردهنده در مناطق مختلف آلمان شرکت کرده‌اند. این میزان کمی بیش از یک سوم نیروی کار در مناطق تحت تاثیر قرار گرفته از اعتصابات است.

میزان نرسیدن مرسوله‌ها به مقصد ۲۰ درصد برای بسته‌ها و ۹ درصد برای نامه‌ها به حجم روزانه در سراسر آلمان اشاره دارد. این در حالی است که تمام بخش‌های آلمان تحت تاثیر این اعتصابات قرار نگرفته است. در مناطقی که اعتصاب وجود داشت، این نرخ بیشتر از میانگین کشوری بود.

در همین حال، بر اساس گزارش تازه منتشر شده‌ای، بیش از نیمی از بزرگسالان انگلیسی در طول کریسمس با تأخیر در دریافت نامه‌ها و مرسوله‌های خود بر سر اعتصاب کارکنان پست مواجه شدند.

از هر ۱۰ نفر، شش نفر، یا به طور کل حدود ۳۱ میلیون نفر، شاهد تاخیر در دریافت بسته‌های پستی خود بودنه‌اند؛ میلیون‌ها نفر اسناد مهم قانونی (۳.۲ میلیون) و قرار بازدیدهای بهداشتی حیاتی (۲.۱ میلیون) را بر سر این اعتصابات از دست دادند.

برخی دیگر می‌گویند که هنوز در سال جدید کارت‌های تبریک مربوط به کریسمس را دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : میکائیل کریمی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

اعتصاب کارکنان پست در آلمان و انگلیس؛ مرسوله‌هایی که به مقصد نمی‌رسندپست 2023

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>