سرلشکر رشید: ایجاد سازمان رزم سپاه مرهون تلاش‌های شهید باقری است

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 38 بازدید

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) گفت: ایجاد سازمان رزم‌ سپاه و به‌ویژه نیروی زمینی سپاه مرهون تلاش‌های شهید باقری است.

خبرگزاری میزان – سردار سرلشکر پاسدار «غلامعلی رشید» فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)، صبح امروز در آیین گرامیداشت سالگرد شهادت سردار «حسن باقری» و شهدای اطلاعات عملیات سپاه که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به شناختی که از شهید باقری داشتم، شاید تنها فردی باشم که بیشتر از سایرین با این شهید عزیز محشور بودم؛ به همین جهت شب‌ها و روز‌های زیادی با شهید باقری و در عملیات زیادی بودم و حتی در شب قبل از شهادت وی در کنارش حضور داشتم.

سردار رشید با بیان اینکه ۳۰ ویژگی از حسن باقری را استخراج کردم، افزود: نظریه‌پرداز، استراتژیست خلاق، جدی در امر کادرسازی و تربیت و آموزش دیگران، بنیان‌گذار اطلاعات رزمی، قائل نبودن در یک رسته و نشان دادن لیاقت برای قبول مسئولیت‌های بیشتر، بخشی از این ویژگی‌های شهید باقری ست.

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) ادامه داد: ایجاد سازمان رزم‌ کنونی سپاه و به‌ویژه نیروی زمینی سپاه مرهون تلاش‌های شهید باقری است.

تکمیل میشود

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : فاطمه خسرونژاد

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

سرلشکر رشید: ایجاد سازمان رزم سپاه مرهون تلاش‌های شهید باقری است

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>