بهره‌گیری از توان علمی و دانشی موسسه ملی تحقیقات سلامت در وزارت بهداشت

منتشره در 8 ماه قبل توسط خبرگزاری میزان / 40 بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استفاده از توان علمی مؤسساتی مانند موسسه ملی تحقیقات سلامت را در تهیه نقشه راه و توسعه و پیشبرد برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های وزارت بهداشت کمک دهنده دانست.

خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت، بهروز رحیمی در دیدار با اعضای موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران گفت: نگاه وزارت بهداشت به مؤسسات علمی ازجمله موسسه ملی تحقیقات سلامت، نگاهی بر پایه احترام و کاملاً مبتنی بر نیاز علمی و شرایط سیستم است.

وی افزود: در تعاریف ساختاری و مرزبندی کاری نیز می‌توان از طریق هم‌اندیشی موسسه ملی تحقیقات سلامت با مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت شیوه‌های نقش‌آفرینی را بررسی کرد.

رحیمی با اشاره به این نکته که تولی‌گری بدون ابزار امکان‌پذیر نیست، خاطرنشان کرد: نقش تولیت، تولی گری و ابزارهای آن در وزارت بهداشت نیاز به بحث و گفتمان دارد.

وی اظهار کرد: مدیریت منابع و زنجیره تأمین از دیگر مواردی است که نیازمند تأمین شواهد علمی و اطلاعاتی برای تصمیم‌گیران در حوزه سلامت است که امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های موسسه ملی تحقیقات سلامت در این موضوع بهره‌مند شویم.

معاون وزیر بهداشت در پایان استفاده از توان علمی مؤسساتی مانند موسسه ملی تحقیقات سلامت را در تهیه نقشه راه و توسعه و پیشبرد برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های وزارت بهداشت کمک دهنده دانست.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار منبع : یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

نویسنده محتوا : معصومه قاسمی

پیوند منبع محتوا در خبرگزاری میزان :

بهره‌گیری از توان علمی و دانشی موسسه ملی تحقیقات سلامت در وزارت بهداشت

واتساپ

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

>